Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Sukces w Pucharze Podlasia

Administrator 4 czerwca 2017, 10:46

27 maja 2017 r. Koło PZW Piła Podlasie zorganizowało zawody spławikowe z cyklu „Grand Prix” młodzieży Okręgu Nadnoteckiego PZW nad Zalewem Koszyce. Ogółem wystartowało 25 zawodników w tym dwoje uczestników naszej Szkółki wędkarskiej – Tymoteusz PIŁAT i Daniel SZCZEPANIAK. Po podsumowaniu 3 godzinnych zmagań wędkarskich, nasi zawodnicy uplasowali się w czołówce zawodów. Tymoteusz Piłat zajął IV miejsce , a Daniel Szczepaniak zajął V miejsce. Nasi zawodnicy zdobyli puchary i nagrody rzeczowe – sprzęt wędkarski. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

A. Górny