Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Sukces w powiatowym konkursie plastycznym

Administrator 30 grudnia 2021, 16:59

Miło nam poinformować o sporym sukcesie  naszych uczniów i nauczyciela  plastyki, którzy w powiatowym konkursie plastycznym na ekologiczną, bożonarodzeniową ozdobę zajęli pierwsze miejsca!

Konkurs był organizowany przez PRGOK. Do plastycznych zmagań stanęło ponad 90 prac! Tym bardziej jesteśmy dumni z osiągnięcia naszych przedstawicieli. Konkurs był rozstrzygany w różnych kategoriach wiekowych, od przedszkolaków po dorosłych i tak oto: w kategorii klas 4 – 6 – pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Barzykowska (4b), w kategorii klas 7 – 8 pierwsze miejsce zajęła Nikola Borysewicz (7d), a w kategorii dla dorosłych – pierwsze miejsce zajęła p. Angelika Adamska nauczyciel plastyki.

Wszystkim Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy talentu i ogromnego zaangażowania oraz życzymy im dalszych sukcesów!