Pobierz !

Sukces młodych zawodników w Mistrzostwach Piły w Rzucance

Administrator 12 grudnia 2016, 13:18

Tagi:

10.12.2016r. w Zespole Szkół nr 3 w Pile odbyły się Mistrzostwa Piły klas czwartych w rzucankę siatkarską. W turnieju tym nie zabrakło naszych reprezentantów z klasy IVa, oto oni: Weronika Ratajczak, Marta Ślebioda, Angelika Wesołowska, Michalina Wawrzos, Aleksandra Polewska, Jan Strakowski, Oskar Spiliszewski, Łukasz Najda, Dylan Rutkowski. Młodzi zawodnicy wspaniale walczyli zdobywając doświadczenie w tej dyscyplinie. Dziewczęta w pierwszej części turnieju zagrały 7 meczy. Para Weronika Ratajczak i Marta Ślebioda dostały się do ścisłego finału. W półfinale uległy zawodniczką SP 7 – 4:5, a walcząc o brązowy medal z SP 1 przegrały 6:7. Po wyrównanej walce ostatecznie zajęły IV miejsce. Po turnieju dziewcząt rozpoczęły się zmagania chłopców. Do finału dostali się Oskar Spiliszewski i Jan Starkowski. Chłopcy zajęli II miejsce zdobywając srebrny medal.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!