facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spotkanie wigilijne w klasie 5c

Administrator 9 stycznia 2019, 20:11

21 grudnia 2018 r. w klasie 5c odbyło sie spotkanie przedświąteczne. Przygotowania do tego dnia zaczęły się już wcześniej. Każdy z uczniów przyniósł paczkę dla kogoś, kogo wylosował. Codziennie dostarczano: picie, naczynia, owoce, stroik, obrus ciastka, babeczki i pyszny sernik. W piątek odświętnie ubrani w serdecznej i przyjaznej atmosferze uczniowie wraz z wychowawcą p. Krystyną Bukowską składali sobie życzenia, łamiąc sie opłatkiem. Śpiewali też kolędy. Na koniec spotkania nastąpiła wymiana paczek, na którą wszyscy z niecierpliwością czekali. Był to niezapomniany dzień dla wszystkich.

Scroll Up