Spotkanie przedświąteczne w 1a

Administrator 30 grudnia 2022, 09:08

22 grudnia  w klasie 1a odbyło się spotkanie przedświąteczne. Uczniowie udekorowali stół samodzielnie wykonanymi ozdobami z  pomarańczy oraz rozłożyli na stole talerze pełne  smakołyków, które   przygotowali rodzice. W tym wyjątkowym dniu uczniowie składali sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oczywiście były też prezenty, które sprawiły bardzo dużo  radości.  Naszą klasę odwiedził też Święty Mikołaj, z którym oczywiście uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie i złożyli mu życzenia. Kolejną niespodziankę przygotowała też dla nas p. Katarzyna Ostaszewska, mama Dominiki, która przyniosła do szkoły gitarę, ukulele i inne instrumenty  na których pięknie zagrała  kolędy i piosenki świąteczne włączając w zabawę  wszystkich uczniów. To był niezwykły dzień, pełen wrażeń, radości i uśmiechu.