Spotkanie przedświąteczne klas 1 – 3

Administrator 8 stycznia 2018, 14:52

22 grudnia 2017 r. uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wraz z zaproszonymi gośćmi wzięli udział w spotkaniu wigilijnym połączonym ze wspólnym kolędowaniem. Uczniowie klas 3a i 3d pod opieką swoich wychowawczyń, pp. Dominiki Dryki i Małgorzaty Staniszewskiej, przygotowali przedstawienie świąteczne. O wyjątkową oprawę uroczystości zadbali mali muzycy z klas 3a, 3d i 1b, którzy z dumą prezentowali przybyłym gościom swoje talenty muzyczne. Każda klasa edukacji wczesnoszkolnej zaprezentowała również przygotowaną przez siebie kolędę lub pastorałkę wprowadzając nas w iście świąteczny nastrój. Wszystkie dzieci za aktywny udział w wigilijnym kolędowaniu otrzymały słodką niespodziankę od Gwiazdora z Rady Rodziców. Serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom za pomoc w zorganizowaniu spotkania świątecznego naszych najmłodszych uczniów, a wszystkim życzymy szczęśliwego Nowego Roku.