facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spektakl teatralny w LO

Administrator 2 kwietnia 2019, 17:06

29 marca 2019 r. uczestnicy Szkolnego Koła Teatralnego pod opieką p. Angeliki Adamskiej i p. Agnieszki Zühlke udali się do I Liceum Ogólnokształcącego w Pile na spektakl pt.: „Maszyna do liczenia”, który został oparty na sztuce amerykańskiego pisarza E. Rice’a. Znakomity scenariusz do niego napisała p. Sabina Strychowska, polonistka i opiekunka Teatru Lustro przy I LO. Spektakl, któremu towarzyszyła świetna gra aktorów, piękny taniec, doskonała i perfekcyjnie przygotowana scenografia bardzo przypadł do gustu naszym uczniom. Z ogromnym zaciekawieniem oglądali zmagania głównego bohatera, pana Zero, księgowego, który pewnego dnia dowiedział się, że zostanie zastąpiony przez tytułową maszyn Zresztą, tej historii nie da się opowiedzieć, ją po prostu należy obejrzeć!

Scroll Up