„Senior w mojej rodzinie”

Administrator 22 czerwca 2018, 14:40

19 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile odbyło się rozstrzygnięcie konkursu literacko – plastycznego „Senior w mojej rodzinie”. Podczas uroczystości Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 3 w Pile kierowanego przez pp. Małgorzatę Lipską i Agnieszkę Zühlke otrzymali piękne podziękowania za swoją bezinteresowną pomoc podczas zbiórki pieniędzy pogorzelców, państwa Szałowińskich.
Niezwykłym wydarzeniem było poznanie państwa Szałowińskich, którzy nie kryli swojego wzruszenia i serdecznie dziękowali za pomoc naszym wspaniałym Wolontariuszom. Uroczystość wzbogacona została częścią artystyczną, podczas której uczniowie recytowali wiersze, śpiewali i tańczyli.
W związku z tym, że to było to nasze ostatnie przedsięwzięcie w roku szkolnym 2017/2018 Opiekunowie Koła postanowili zaprosić Wolontariuszy na lody i podziękować im za to, że na co dzień niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym.
Warto pomagać!