Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Selfie z książką

Administrator 21 czerwca 2022, 13:20

Drodzy Uczniowie, poniżej przedstawiamy wyniki konkursu bibliotecznego „Selfie z książką”. Konkurs został zorganizowany w maju z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Nadesłane zdjęcia pokazują jak czytacie, jaką może sprawiać to radość oraz że czytanie jest modne.

I miejsce zdobyli Aleksander Hryckiewicz (5b) i Filip Dominikowski (1c), II miejsce zdobyła Karolina Dominikowska (5c), III miejsce zdobyli Wiktor Królak (5b) i Anna Bednarek (1c). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy!