Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Rozstrzygnięcie konkursu na Kropkowe Dzieło Sztuki

Administrator 11 października 2020, 12:13

Samorząd Uczniowski, pod kierunkiem p. Joanny Jarugi i p. Agnieszki Czobit, ocenił wszystkie prace, dostarczone na konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Wszystkie były pomysłowe i niezwykłe, ale zwycięzcą została klasa 7c, za przygotowanie wspólnego dzieła sztuki – uczniowie samodzielnie wykonali kropkowe prace i połączyli je w jedno wielkie, oryginalne i pomysłowe arcydzieło.
Gratulujemy serdecznie klasie 7c, która zdobyła dyplom i słodką nagrodę i dziękujemy wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu.

Scroll Up