facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Rozpoczęcie Sportowego Roku Szkolnego

Administrator 4 października 2017, 21:03

Tagi:

28 września 2017 r. odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018, którą zorganizował Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy.
W pierwszej części uroczystości uczestnicy imprezy wraz z zaproszonymi gośćmi mieli okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu zmagań sportowych uczniów ze Powiatu Pilskiego. Zawody sportowe, które rozpoczęły się we wrześniu będą trwać do czerwca 2018 oraz roku, a zakończą się Finałem Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. Następnie wręczono nagrody za współzawodnictwo w ubiegłorocznej Powiatowej Olimpiadzie dzieci i Młodzieży, które odebrali dyrektorzy zwycięskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Druga część imprezy, to zawody sportowe – Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizacja odbywała się na następujących dystansach: rocznik 2005 i młodsi w kategorii dziewcząt i chłopców na dystansie 8x800m, dziewczęta rocznik 2004-2001 na dystansie 10x800m, oraz chłopcy rocznik 2004-2001 na dystansie 10x1000m.
Klasyfikacja zespołów reprezentujących naszą szkołę:
– dziewczęta z rocznika 2005 i młodsze (Marcelina Grabowska, Diana Kolasińska, Julia Kryszak, Antonia Małachowska, Wiktoria Pawłowska, Weronika Ratajczak, Karolina Sycz, Aleksandra Szerement, Olimpia Tomaszewicz, Michalina Wawrzos) pod opieką p. Zbigniewa Starszaka zajęły VII miejsce.
– chłopcy z rocznika 2005 i młodsi (Artur Beckendorf, Oliwer Jagła, Filip Kubera, Marcel Rysiewski, Jakub Składanowski, Jan Strakowski, Aleksander Szatanik, Wojciech Szulczyński, Alan Witwicki) pod opieką p. Doroty Ratajczak zajęli XVI miejsce.
– dziewczęta z roczników 2004-2001 (Malwina Czajkowska, Olga Kuczmyło, Malwina Łapacz, Marta Marciniak, Nadia Michalska, Paulina Nowak, Nel Pawłow, Alicja Płachta, Weronika Szaroleta, Maria Szuda) pod opieką p. Katarzyny Bielawskiej zajęły IV miejsce.
– chłopcy z roczników 2004-2001 (Wiktor Andrzejewski, Jakub Czapliński, Bartosz Gryka, Jakub Grzelka, Jakub Jurałowicz, Norbert Jurek, Jakub Kopeć, Mateusz Marcinkowski, Jędrzej Michalak, Dominik Siekiera) pod opieką p. Krzysztofa Krogulca zajęli XIII miejsce.
Wszystkim zespołom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów sportowych!

Scroll Up