facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Rekordowa zbiórka na WOŚP

Administrator 23 stycznia 2019, 10:31

Nawet w najśmielszych marzeniach nie śniło nam się, że tegoroczna zbiórka w ramach 27 Finału WOŚP przyniesie taki efekt. Udało nam się zebrać podczas finału w naszej szkole 20 441,62 zł, które przekazaliśmy do sztabu w RCK. Jest to olbrzymie osiągnięcie, które mogło się powieść tylko dzięki wspaniałej postawie wszystkich, którzy uczestniczyli w tej wielkiej akcji.
Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom odpowiedzialnym za organizację zbiórki w naszej szkole, uczniom i wolontariuszom uczestniczącym w akcji, rodzicom, którzy wzięli udział w zabawach i aukcjach, a także tym wszystkim, którzy podarowali dary na aukcje, a później w tych aukcjach brali udział. Szczególne podziękowania kierujemy do członków Rady Rodziców, którzy włączyli się do organizacji finału oraz do Rady Osiedla, jak zawsze wspierającej szkołę w jej działaniach.
Dziękujemy wszystkim za Wasze dobro !

Scroll Up