Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Rajd Staszicowski

Administrator 1 października 2019, 18:15

28 września 2019 r. uczniowie klas 3b i 3c wraz z rodzicami i wychowawczyniami p. Dorotą Sokołowską i p. Mirosławą Zart-Buszka wzięli udział w Rajdzie Staszicowskim, który został zorganizowany przez oddział PTTK w Pile. Tym razem wędrowaliśmy ok. 11 km, a trasa wiodła z Parku Miejskiego i okolice zalewu Koszyckiego do Miasteczka Ruchu Drogowego na osiedlu Jadwiżyn. Jak zwykle humory i pogoda dopisywały nam przez cały czas trwania rajdu. Na mecie natomiast czekał kocioł pysznej zupy i atrakcje w postaci gier i zabaw. Zadowoleni i zaopatrzeni w znaczki rajdowe i certyfikaty uczestnictwa wróciliśmy do szkoły. Kolejny rajd już w listopadzie!

Scroll Up