Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Przy świątecznym stole

Administrator 31 grudnia 2017, 12:01

21 grudnia 2017 r. w klasie 3e odbyło się spotkanie przedświąteczne. Od samego rana trwały w klasie przygotowania. Każdy z uczniów pod kierunkiem wychowawczyni p. Elżbiety Wrzesińskiej własnoręcznie przygotował ozdoby z pomarańczy i goździków, które później pięknie ozdabiały stół. W przyjaznej serdecznej atmosferze uczniowie składali sobie życzenia i śpiewali znane wszystkim kolędy. Na stole pojawiły się różne smakołyki przygotowane przez rodziców i samych uczniów. Podczas spotkania nie zabrakło również miłych prezentów dla dzieci. A uśmiechów i radości nie było końca.