Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

PROMOCJA WOLONTARIATU W SZKOLE

Administrator 2 października 2017, 21:27

Tagi:

2 października 2017 r. w klasach siódmych odbyła się promocja wolontariatu przeprowadzona przez panią Agnieszkę Biernacką, członka Zarządu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Pile. Pani Biernacka zapoznała młodzież z istotą wolontariatu, z działalnością Stowarzyszenia, wytłumaczyła na czym polega praca wolontariusza i dlaczego warto nim zostać. Prowadząca podczas spotkania zainspirowała uczniów naszej szkoły do podejmowania działań o charakterze wolontariackim.
Pierwszym krokiem do stania się wolontariuszem jest aktywne uczestnictwo w szkoleniu, które odbędzie się już w przyszłym tygodniu w naszej szkole. Chętnych do udziału jest wielu uczniów, dlatego zostaną przeprowadzone aż dwa szkolenia. Nie możemy się już doczekać!

Koordynatorzy Szkolnego Klubu Wolontariusza
Agnieszka Zühlke, Małgorzata Lipska