Projekt „ZDROWA JA”

Administrator 12 grudnia 2018, 18:35

6 grudnia 2018 r. odbyło się zakończenie i podsumowanie projektu ZDROWA JA. W imieniu koordynatorów p. wicedyrektor Beata Senska podziękowała wszystkim uczestniczkom za udział, zaangażowanie, poświęcenie i gotowość do podejmowania wyzwań. Mamy nadzieję, że ten projekt nie kończy się dziś, że będzie on trwał latami, a najlepiej całe Wasze życie ponieważ aktywność fizyczna, kompetencje społeczne, zdrowa dieta, czy eliminacja zachowań ryzykownych to najlepsza polisa na zdrowie i życie w dobrym samopoczuciu.
W wyniku analizy zebranych danych z monitoringu wyłoniono pięć najaktywniejszych dziewcząt w naszej szkole. Są to: Karolina Ryczek, Paulina Wybraniec, Aleksandra Barcz, Dominika Tran, Dominika Olejniczak. Najaktywniejszą uczestniczką projektu okazała się Karolina Ryczek, która zrobiła 10 900 237 kroków. Uczennice otrzymały certyfikaty oraz nagrody w formie karty podarunkowej o wartości 200 zł na zakup sprzętu sportowego w sieci sklepów Decathlon.
Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że zdobytą w projekcie wiedzą podzielicie
się z najbliższymi: rodziną, przyjaciółkami i znajomymi. Wam i Im wszystkim życzmy zdrowia!