Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

PRAWA DZIECKA – BIBLIOTEKA POLECA

Administrator 15 listopada 2017, 15:20

Tagi:

„Dorośli powinni mieć świadomość, że prawa dziecka nigdy nie stoją w sprzeczności z ich prawami, lecz je uzupełniają i uszlachetniają. Dzieci zaś powinny znać swoje prawa, aby móc głośno upominać się o ich przestrzeganie i uczyć się odpowiedzialności w rozumieniu oraz przestrzeganiu praw wszystkich ludzi.”

Marek Michalak
Rzecznik Praw Dziecka

Zapraszamy do korzystania z książek, które z okazji Ogólnopolskich Obchodów Dnia Praw Dziecka w Pile otrzymaliśmy od Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka. Znajdują się one w bibliotece szkolnej.

Scroll Up