Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pożegnanie absolwentów

Administrator 28 czerwca 2021, 22:24

24 czerwca 2021 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Było to nietypowe pożegnanie, ponieważ z uwagi na pandemię rodzice mogli przebywać jedynie na widowni, skąd obserwowali uroczystość. Podczas spotkania wręczono Srebrne Tarcze uczniom najlepszym w nauce i zachowaniu (Zofia Henclewska, Zuzanna Maćkowiak, Kinga Borysewicz, Zuzanna Jacek) oraz wręczono świadectwa z wyróżnieniem (Szymon Kowalik, Oskar Spiliszewski, Wojciech Szulczyński, Bartosz Betyna, Zofia Henclewska, Michał Jasiński, Zuzanna Maćkowiak, Szymon Matuszczak, Antoni Naranowicz, Blanka Ślugajska, Kinga Borysewicz, Maksymilian Grela, Zuzanna Jacek, Oliwier Jagła, Bartłomiej Piwoński), a także nagrody i wyróżnienia tym spośród uczniów, którzy wyróżnili się w nauce, działalności wolontariackiej i społecznej.
Podczas uroczystości uhonorowano również uczniów z najwyższą średnią w swoich klasach (Szymon Kowalik – śr. 5,00, Zofia Henclewska – śr. 5,39, Kinga Borysewicz – śr. 5,33), którzy dokonali wpisu
do Księgi gratulacyjnej naszej szkoły.
Medale „Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych” otrzymało 8 uczniów z klasy 8a – sportowej wyróżniających się w sporcie: Diana Kolasińska, Łukasz Najda, Wiktoria Pawłowska, Aleksandra Polewska, Dylan Rutkowski, Oskar Spiliszewski, Wojciech Szulczyński, Karol Wróblewski.
Wszystkim absolwentom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego oraz dalszych sukcesów w nowych szkołach!