Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pożegnanie absolwentów

Administrator 29 czerwca 2020, 14:50

26 czerwca 2020 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Było to nietypowe pożegnanie, ponieważ z uwagi na pandemię uczniowie pojedynczo pojawiali się w szkole, gdzie w obecności dyrektora szkoły odbierali świadectwa
z rąk wychowawców: p. Agnieszki Czobit i p. Joanny Jarugi. Podczas spotkań wręczono także Srebrne Tarcze uczniom najlepszym w nauce i zachowaniu (Marcelina Grabowska, Julia Chalecka, Aleksandra Sawicka) oraz wręczono świadectwa z wyróżnieniem (Marcelina Grabowska, Aleksandra Szerement, Weronika Burdziak, Julia Chalecka, Aleksandra Sawicka, Aleksander Szatanik, Gabriela Wodzińska, Joanna Żukowska), a także nagrody i wyróżnienia tym spośród uczniów, którzy wyróżnili się w nauce, działalności wolontariackiej i społecznej.
Podczas uroczystości uhonorowany został Prymus Szkoły Julia Chalecka z klasy 8b, która otrzymała Złotą Tarczę, statuetkę oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Radę Rodziców. Prymus Szkoły oraz uczennice
z najwyższą średnią w swoich klasach (Marcelina Grabowska, Aleksandra Sawicka) dokonali wpisu do Księgi gratulacyjnej naszej szkoły.
Medale „Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych” otrzymało 11 uczniów wyróżniających się w sporcie: Oliwier Duniak, Julia Kryszak, Filip Kubera, Alan Lelis, Marcin Lewiński, Martyna Rybińska, Marcel Rysiewski, Jakub Składanowski, Aleksandra Szerement, Julia Chalecka, Aleksander Szatanik.
Wszystkim absolwentom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego oraz dalszych sukcesów w nowych szkołach!

Scroll Up