facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pożegnanie absolwentów

Administrator 25 czerwca 2019, 17:42

18 czerwca 2019 r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów ostatnich klas: ósmoklasistów i uczniów klas trzecich gimnazjum. Podczas uroczystości wręczone zostały Srebrne Tarcze uczniom najlepszym w nauce i zachowaniu oraz wręczono świadectwa z wyróżnieniem, a także wiele nagród i wyróżnień tym spośród uczniów, którzy wyróżnili się w nauce, konkursach, zawodach sportowych i działalności wolontaryjnej.
Podczas uroczystości poznaliśmy Prymusów Szkoły: Aleksandrę Bisingier z klasy 8c oraz z oddziałów gimnazjalnych Wojciecha Henclewskiego z klasy 3B. Sportowcami Szkoły zostali Malwina Czajkowska i Łukasz Żentkowski z klasy 8a, a z oddziałów gimnazjalnych Eliza Żelazna z klasy 3A. Medale „Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych” otrzymało z rąk dyrektora szkoły 33 uczniów wyróżniających się w sporcie. Wszystkim absolwentom życzymy dalszych sukcesów oraz udanego wypoczynku wakacyjnego!

Scroll Up