Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Powiatowe Targi Edukacyjne

Administrator 28 marca 2022, 12:34

19 marca w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego odbyły się Pilskie Powiatowe Targi Edukacyjne. Targi odwiedziła również młodzież z naszej szkoły, która przyszła z rodzicami czy indywidualnie. Uczniowie zapoznali się z ofertami szkół ponadpodstawowych, które są  na terenie naszego miasta i powiatu. Mieli możliwość porozmawiania z uczniami i nauczycielami, otrzymali ulotki i informatory. Dowiedzieli się również, kiedy w szkołach są organizowane „drzwi otwarte” podczas których mogą osobiście zapoznać się z ofertą i funkcjonowaniem każdej placówki. Udział w targach z całą pewnością ułatwi młodzieży wybór szkoły ponadpodstawowej, który już za kilka tygodni.