facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Policjanci w klasach pierwszych

Administrator 16 września 2019, 20:41

6 września 2019 r., z inicjatywy pedagoga szkolnego p. Małgorzaty Gracz, naszą szkołę odwiedzili policjanci z Zespołu Profilaktyki KPP Piła. Mundurowi przekazali najmłodszym uczniom, jak i gdzie bezpiecznie przejść przez jezdnię, poinformowali o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Poinstruowali pierwszoklasistów, jak zachować się w przypadku spotkania osoby nieznajomej oraz w jaki sposób bezpiecznie korzystać z placów zabaw. Na koniec przypomnieli najważniejsze numery alarmowe.

Scroll Up