Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Podsumowanie konkursu „WYŚCIG PO ZŁOTĄ KROPKĘ”

Administrator 24 czerwca 2019, 08:30

W konkursie „WYŚCIG PO ZŁOTĄ KROPKĘ” brały udział dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. W trakcie całego roku szkolnego miały okazję do zdobywania kropek (przeliczanych na punkty), które były przyznawane w kilku kategoriach : kultura osobista, relacje koleżeńskie, dbanie o porządek, aktywność na zajęciach, prace plastyczne, udział w konkursach. Podsumowanie konkursu odbyło się 19 czerwca 2019 r. podczas zakończenia roku szkolnego klas edukacji wczesnoszkolnej.
I miejsce w „WYŚCIGU PO ZŁOTĄ KROPKĘ” w roku szkolnym 2018/2019 zajęła uczennica klasy 1b Alicja Szerement. Postawa Alicji, jej zachowanie w czasie pobytu w świetlicy były wzorowe i godne naśladowania, a otwartość, chęć niesienia pomocy i skromność ujęła wszystkich.
Wyróżnienia w konkursie „WYŚCIG PO ZŁOTĄ KROPKĘ” otrzymali: Anna Buda, Karolina Dominikowska, Alicja Fidurska, Dariusz Gryka, Lena Komasa, Oliwia Kozłowska, Alicja Markiewicz, Jagoda Martenka, Gabriela Matejek, Julia Matuszczak, Amanda Meier, Olga Palińska, Julia Polcyn, Julia Sienkiewicz, Lena Szamrowicz, Lena Witos, Natalia Wróblewska. Gratulujemy!

Scroll Up