Pływanie Drużynowe

Administrator 15 listopada 2018, 18:07

10 listopada 2018 r. na pływalni Aquapil w Pile odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym. Rywalizowały sztafety chłopców i dziewcząt w dwóch kategoriach: SP (kl.4-6) i SP (kl.7-8) + uczniowie gimnazjum.
W kategorii szkół podstawowych III miejsce zajęły dziewczęta w składzie: Antonia Małachowska (6a), Weronika Ratajczak (6a), Zuzanna Załachowska 5a), Lena Adamczyk, Wiktoria Bolesta i Maja Ilinicka (5b). Chłopcy zajęli V miejsce w składzie: Adam Furman, Dawid Grudzień i Jakub Wojcieszek (5a), Robert Piasecki (5b), Jakub Kulczak (4a) oraz Filip Rysiewski (5b).
W kategorii uczniów szkół podstawowych i gimnazjów II miejsce (niestety poza konkursem z powodu braku jednej zawodniczki) zajęły dziewczęta w składzie: Aleksandra Barcz (3B), Aneta Turniak (3B), Ksenia Rerek (8a), Laura Szmyt (8a), Paulina Pytlos (8a) oraz Weronika Ratajczak (6a). Natomiast chłopcy zajęli III miejsce w składzie: Arkadiusz Hankowski (3A), Jakub Linka (3A), Kacper Borysewicz (3B), Wojciech Henclewski (3B), Cezary Żyliński (8c) oraz Marcel Rysiewski (7a).