Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pluszowe Serce dla Hani

Administrator 18 marca 2020, 12:24

W piątek, 6 marca, odbyła się w naszej szkole akcja „Pluszowe serce dla Hani”, mająca na celu uzbierać środki na niezwykle kosztowne leczenie małej dziewczynki. Przedsięwzięcie wsparła Rada Rodziców, a wszyscy Rodzice jak zwykle okazali się niezwykle pomocni. Podczas akcji sprzedaży pluszaków oraz tydzień wcześniej, podczas kiermaszu ciast, udało się zebrać pieniądze, które zostały przekazane na konto fundacji dla małej Hani. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki za wielkie serce! KOLEJNY RAZ POMOGLIŚMY!

Scroll Up