Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Piknik Marciński

Administrator 13 listopada 2019, 20:11

11 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Mirosławy Zart-Buszki i p. Doroty Sokołowskiej wzięli udział w pikniku Marcińskim zorganizowanym przez pilski oddział PTTK. Po raz kolejny towarzyszyła im spora grupa rodziców. Celem wyprawy było uczczenie 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Po zbiórce przed budynkiem szkoły wyruszyli na plac Konstytucji 3 Maja, a następnie w trasę, która wiodła wzdłuż rzeki Gwdy i przez okoliczne lasy do Motylewa. Na miejscu czekały jak zwykle liczne atrakcje. Było ognisko i pieczenie kiełbasek oraz tradycyjnie, pyszne rogale Marcińskie. Chętni brali udział w zabawach i konkurencjach sportowych. Wszyscy wrócili zadowoleni z takiej formy aktywnego świętowania.

Scroll Up