facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pierwszy Dzień Wiosny

Administrator 22 marca 2019, 12:08

21 marca 2019 r., pierwszy dzień Wiosny, był w naszej szkole Dniem Piżamy. Uczniowie zaprezentowali się w różnokolorowych, zabawnych kombinezonach piżamowych, szlafrokach i uroczych kapciach. Oczywiście wszyscy „piżamowcy” mieli w tym dniu prawo łaski. Ten niezwykły pomysł Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów: pp. Agnieszki Czobit i Joanny Jarugi wniósł wiele radości i uprzyjemnił pierwszy dzień wiosny. Okazało się, że w piżamie też można się wiele nauczyć…

Scroll Up