Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pasowanie na Ucznia

Administrator 16 października 2017, 12:40

5 października 2017 r. odbyło się Pasowanie na Ucznia. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile stali się pełnoprawnymi uczniami. To był wyjątkowy dzień. Na uroczystości pasowania oprócz rodziców, dziadków, dyrekcji szkoły, nauczycieli, byli również starsi koledzy i koleżanki, którzy przygotowali program artystyczny dla swoich młodszych kolegów. Uroczystość dla klasy: 1a,1b i 1c poprowadzili uczniowie z klas 2B i 3B gimnazjum. Po ślubowaniu złożonym na sztandar szkoły, pani wicedyrektor Beata Senska pasowała dzieci klas pierwszych na uczniów. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz szkolną tarczę. Dla każdej klasy zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie i w tak radosnym nastroju wszystkie klasy pierwsze udały się z wychowawcami i rodzicami do stołówki szkolnej na słodki poczęstunek. Wszyscy życzymy pierwszakom wielu sukcesów w nauce, uśmiechu oraz wytrwałości w pokonywaniu trudności.