Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Pączek dla Afryki

Administrator 20 lutego 2024, 08:55

Kolejny raz udało nam się przeprowadzić w szkole akcję „Wyślij pączka do Afryki” organizowaną przez Fundację Kapucyni i Misje. W  środę 7 lutego, w przeddzień „tłustego czwartku”, odbył się w naszej szkole kiermasz smakowitych pączków, który został przygotowany przez Szkolne Koło Misyjne. Dodatkowo  w niedzielę, 11 lutego, po każdej Mszy świętej w kościele św. Jana Bosko w Pile Mali Misjonarze: Julita, Wojtek, Ania, Julia, Olga, Malena, Ula, Bianka, Michał również stali ze skarbonką. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na: budowę studni, dożywianie, edukację oraz opiekę medyczną  dzieci w krajach Afryki. Pragniemy z głębi naszych serc podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji: Dyrekcji Szkoły za możliwość jej przeprowadzenia, Pani Magdzie i Panu Adamowi za szczególne zaangażowanie, ks. Proboszczowi Dariuszowi za możliwość przeprowadzenia zbiórki w kościele. Przede wszystkim zaś dziękujemy naszym uczniom i ich rodzicom, parafianom, bez Waszego wsparcia byłoby to niemożliwe.