Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Ozdoby świąteczne Koła Misyjnego

Administrator 2 stycznia 2020, 11:21

Kolejne dzieło już za nami. Jak co roku w przedświąteczny czas Mali Misjonarze w czasie swoich spotkań przygotowywali ozdoby świąteczne, tym razem były to Bożonarodzeniowe świeczniki. Świeczniki zostały szybko zakupione przez uczniów i pracowników naszej szkoły. Należy nadmienić, iż chętnych było więcej niż przedmiotu pożądania. Dochód ze sprzedaży świeczników zostanie przeznaczony na jedną z wielu akcji prowadzonych przez Fundację „Kapucyni i misje”, będzie to projekt – budujemy szkoły.
Opiekun Koła Misyjnego, p. Ewa Koniec, dziękuje wszystkim członkom koła za wykonaną pracę, składa również podziękowania wszystkim, którzy wspomogli akcję Koła dokonując zakupu.

Scroll Up