Osiem medali lekkoatletów

Administrator 27 grudnia 2018, 15:39

19 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej MOSiR w Pile odbył się IV Halowy Meeting Lekkoatletyczny dla dzieci szkół podstawowych z Piły. Tym razem nasi uczniowie pod opieką pp. Marianny Rysiewskiej i Marzeny Ślebiody podwoili ostatni dorobek medalowy, zdobywając osiem medali:
– w skoku wzwyż: złoty – Weronika Ratajczak (6a), złoty – Amelia Górniak (5a), srebrny – Oskar Matyszczak (5a), brązowy – Lena Adamczyk (5b),
– w biegu na 30m: złoty – Wiktoria Pawłowska (6a), złoty – Jan Strakowski (6a), złoty – Jakub Wojcieszek (5a), brązowy – Mikołaj Płachta (5a).
Ponadto szkołę reprezentowali: Aleksandra Szerement (7a), Antonina Małachowska (6a), Dylan Rutkowski (6a), Wojciech Szulczyński (6a), Amelia Pabiś (5a), Hanna Wilant (5a), Filip Rysiewski (4a).
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów w czasie wiosennych zmagań na stadionie.