Opieka w szkole podczas epidemii

Administrator 19 maja 2020, 11:49

Szanowni Państwo.
Od 25 maja 2020 r. dzieci klas 1 – 3 mogą mieć zapewnioną opiekę w szkole, w świetlicy szkolnej. Proszę wszystkich Rodziców do zapoznania się z zasadami tej opieki w szkole. Rodzice, którzy chcą przysłać dziecko do szkoły muszą wypełnić oświadczenie, które należy przekazać do szkoły (do skrzynki podawczej w przedsionku szkoły lub elektronicznie) do czwartku w tygodniu poprzedzającym tydzień, od którego dziecko będzie uczęszczać do świetlicy. Dzieci, których Rodzice nie złożą w odpowiednim czasie oświadczenia, nie będą mogły zostać przyjęte do szkoły ze względów sanitarno-epidemiologicznych. W dalszym ciągu, do 7 czerwca 2020 r. obowiązuje nauczanie zdalne.

Szymon Frydrych, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile

pdf Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile z dnia 18 maja 2020 r. w sprawie wprowadzenia opieki w szkołach w czasie epidemii pobierz
pdf Załącznik nr 1 – Zasady organizacji opieki nad dziećmi w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile w okresie epidemii COVID – 19 pobierz
pdf Załącznik nr 2 – Oświadczenie rodziców/prawnych opiekunów o zamiarze korzystania z opieki w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile w okresie epidemii COVID – 19 pobierz