facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Opatrunek na ratunek”

Administrator 27 kwietnia 2019, 09:26

„Opatrunek na ratunek” to kolejna akcja do której postanowiło przyłączyć się Szkolne Koło Misyjne, prowadzone przez p. Ewę Koniec. Poznańska Fundacja Redemptoris Missio już po raz siódmy zwróciła się z apelem o pomoc w celu zdobycia środków opatrunkowych, które w tym roku trafią między innymi do Czadu, Indii, Zambii, Togo, Kamerunu, ale także do Republiki Centralnej Afryki i na Papuę Nową Gwineę. Przecież misje to nie tylko kościoły i szkoły ale również szpitale i przychodnie, do których codziennie zwraca się o pomoc wiele osób, których nie stać na płatną pomoc medyczną.
Wśród środków zebranych w naszej szkle było między innymi: 127 bandaży, 105 kompresów, wata, plastry, rękawiczki. I po raz kolejny możemy tylko podziękować Dyrekcji Szkoły za możliwość przeprowadzenie akcji, uczniom i rodzicom za kolejne otwarcie serca na rzecz potrzebujących z krajów misyjnych.

Scroll Up