Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Opatrunek na ratunek

Administrator 14 października 2020, 08:49

Szanowni Państwo,
w dniach 19 – 23 października 2020 r. Szkolne Koło Misyjne po raz kolejny zaprasza do udziału w akcji „Opatrunek na ratunek”. Pragniemy wspomóc szpitale i przychodnie w krajach misyjnych, gdzie pomoc otrzymują chorzy, których nie stać na płatną opiekę medyczną.
Wraz z Małymi Misjonarzami klasy odwiedzać będzie przedstawiciel Szkolnego Koła Wolontariatu z puszką, do której będzie można wrzucić datek na rzecz absolwenta naszej szkoły Nikodema Nitka, który uległ wypadkowi, a teraz potrzebuje długotrwałej i kosztownej rehabilitacji, aby móc powrócić do sprawności.
Pamiętajmy: „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Scroll Up