facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Ogólnopolskie Święto Nieodległej w słowie i obrazie

Administrator 30 stycznia 2019, 13:32

28 stycznia 2019 r. dostarczono do szkoły podziękowania dla Piotra Trembo, ucznia klasy 5c, za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niepodległa w poetyckim kadrze wyobraźni”. Konkurs ten organizowany był w listopadzie 2018 r. przez SP nr 18 w Lublinie, nad którym honorowy patronat objęli min.: dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty, UMCS, Fundacja Rozwoju KUL, Wydawnictwo „Norbertinum” w Lublinie oraz „Kurier Lubelski”.
Fragment informacji, który wpłynął od organizatora:
„Na konkurs nadesłano blisko 300 prac plastycznych oraz 91 prac literackich. Nie sposób wymienić wszystkich miejscowości i miast, z których otrzymaliśmy te wyjątkowe przesyłki, lecz warto podkreślić, że były to prace z województwa pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Otrzymaliśmy również prace ze szkoły polonijnej z Francji, ze Strasburga”.
Wśród tych 300 prac, była też praca Piotra, przygotowana pod kierunkiem p. Krystyny Bukowskiej. Gratulujemy udziału!

Scroll Up