Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Ogólnopolski Konkurs „Idiom…Ink”

Administrator 5 grudnia 2019, 21:07

W październiku 2019 roku, dwoje uczniów naszej szkoły – Kinga Bisingier z klasy 6c oraz Alan Chmielewski z klasy 5b wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie „Idiom… Ink” organizowanym przez szkołę podstawową w Kępicach.
Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu jakiegoś idiomu za pomocą obrazka. Nasi uczniowie wykonali niebanalne, staranne i ciekawe prace, których łącznie na konkurs wpłynęło 1900. Niestety nie udało się nam zdobyć żadnego z pierwszych miejsc, konkurencja była ogromna, ale prace naszych uczniów naprawdę zasługują na podziw i pochwałę. Gratulujemy udziału w konkursie!

Scroll Up