Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Administrator 20 stycznia 2020, 20:00

19 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, zorganizowany przez opiekunki Szkolnego Koła PCK pp. Marzenę Ślebiodę i Mariannę Rysiewską, do którego zakwalifikowało się troje uczniów. W etapie szkolnym swoich sił próbowali: Julia Chalecka Julia i Julia Tomaszewska (8b), Kacper Chrapkiewicz (7a), Zuzanna Gembka i Igor Lajter (7b), Bartłomiej Piwoński i Wojciech Błażejewski (7c), Dawid Grudzień, Maria Kuzka, Paulina Nowak, Błażej Struszewski i Hanna Wilant (6a), Oliwer Chowra, Amelia Kujawa i Marika Maciejewska (6b), Kinga Bisinger i Piotr Trembo Piotr (6c).
Miło nam poinformować, że w etapie rejonowym nasi reprezentanci Piotr Trembo, Julia Tomaszewska oraz Bartłomiej Piwoński zajęli miejsca na podium, a do etapu wojewódzkiego z I miejsca zakwalifikował się Bartłomiej Piwoński.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a za Bartka trzymamy kciuki!

Scroll Up