Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Odblaski dla pierwszoklasistów

Administrator 3 listopada 2016, 20:08

Tagi:

20 października 2016 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego panem Stanisławem Jendraszczakiem oraz pracownikiem Wydziału Oświaty Kultury i Sportu w Pile panią Joanną Małecką. Tematem spotkania było zapoznanie pierwszoklasistów z zasadami bezpieczeństwa oraz zagrożeniami, jakie mogą spotkać podczas poruszania się po drodze. Dzieci otrzymały od gości odblaskowe opaski oraz breloczki, wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych najmłodszych na drodze.

Małgorzata Gracz

5
4
3
2_2