facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Obchody święta Konstytucji 3 Maja

Administrator 9 maja 2019, 20:53

W piątek, 3 maja 2019 r., przy pomniku wielkiego pilanina Stanisława Staszica odbyły się miejskie obchody 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja z udziałem władz miasta, instytucji i organizacji społecznych oraz obywateli Piły.
Nasza szkoła miała zaszczyt zaprezentować w tym dniu krótki program artystyczny dotyczący Konstytucji 3 Maja, w którym udział wzięli: Roksana Hermanowicz, Zuzanna Jacek, Sandra Śnioszek, Nikola Tadych oraz Michał Marcinkowski. Wystawiony został również poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej nr 3 w składzie: Julia Tomaszewska, Aneta Turniak i Kacper Borysewicz.
W imieniu społeczności wszystkich pilskich szkół podstawowych podległych Gminie Piła wieniec pod pomnikiem złożyły uczennice naszej szkoły Olga Kuczmyło oraz Michalina Wawrzos. Opiekę nad uczniami sprawowała w tym dniu p. Agnieszka Czobit.

Scroll Up