facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„NO PROMIL NO PROBLEM”

Administrator 3 listopada 2019, 18:20

Jednym z priorytetów MEN na rok szkolny 2019/2020 jest „Profilaktyka uzależnień w szkołach i placówkach oświatowych.” Wszystkie klasy w szkole na prośbę Samorządu Uczniowskiego wykonały plakat na lekcjach wychowawczych pod tytułem „No Promil no problem.” Wydarzeniem tym powiedziały stanowcze NIE wszystkim tym, którzy przez lekkomyślność i swoją nietrzeźwość narażają ludzkie życie oraz udowodniły, że można się dobrze bawić bez używek. Plakaty można podziwiać na drzwiach sal lekcyjnych.

Scroll Up