facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Niepodległościowy Konkurs Kaligraficzny

Administrator 5 grudnia 2018, 19:57

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę 19 listopada 2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy: pp. Emilię Kryzę i Iwonę Starkowską Konkurs Kaligraficzny. Wzięli w nim udział uczniowie klas 4 – 8 i trzecich gimnazjum naszej szkoły. Poziom konkursu okazał się bardzo wysoki. Wszyscy uczniowie biorący w nim udział napisali swoje prace poprawnie pod względem kaligrafii i estetyki, co bardzo cieszy. Wszystkim należą się gratulacje!
Szkolnymi Mistrzami Kaligrafii zostali: Nikodem Banaś (4b) – I miejsce, Dominika Tran (3A) – II miejsce, Maria Pawulska (4c) – III miejsce. Amelia Kujawa z klasy 5b zdobyła wyróżnienie.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w Konkursie.

Scroll Up