Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Niech żyje bal !

Administrator 24 czerwca 2019, 08:36

W czwartek, 6 czerwca 2019 r., w godzinach popołudniowych uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum przybyli na bal absolwentów, który miał miejsce w restauracji „Amor”. Tuż po godzinie 18.00 przedstawiciele absolwentów tradycyjnie odtańczyli poloneza na rozpoczęcie balu, a później pan dyrektor oficjalnie rozpoczął bal, życząc uczestnikom wspaniałej zabawy. Następnie podano obiad, aby wzmocnić siły balowiczów przed szaleństwem wielkiej zabawy.
Zaraz po obiedzie rozbrzmiała muzyka, a później absolwenci rzucili się w wir zabawy prowadzonej przez p. Krzysztofa Belaka. Gdy wybiła godzina 23.00 został ogłoszony koniec balu, ku zaskoczeniu wszystkich, że tak krótko to trwało. Ci nieliczni, którzy nie zdecydowali się, by wziąć udział w balu, mają czego żałować!

Scroll Up