Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Nauka przez zabawę w 7b

Administrator 12 października 2020, 13:23

7 października 2020 r. w grupie I klasy 7b lingwistycznej pod kierunkiem nauczycielki pani Julii Kamińskiej – Jachnik odbyła się nietypowa lekcja angielskiego. Uczniowie ćwiczyli gramatykę, nie pisząc zdań w zeszytach, nie rozwiązując zadań w ćwiczeniach ale występując. Dzięki systematycznej pracy na platformie Insta.ling, na której uczniowie ćwiczą słówka online teraz w klasie mają więcej czasu na zabawę językiem obcym! Logując się na stronę www.insta.ling.pl uczniowie nabywają wprawy w zapisie słówek, uczą się też ich poprawnej wymowy, ponieważ słyszą wymowę każdego wyrazu, wpisując dany wyraz. Dzisiaj, uczniowie starszej klasy zabawnie przebrani opisywali siebie nawzajem ćwicząc tym samym słówka i gramatykę. To była świetna zabawa!

Scroll Up