Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Nauka przez zabawę w 4b

Administrator 12 października 2020, 13:21

9 października 2020 r. w klasie 4b lingwistycznej pod kierunkiem nauczycielki pani Julii Kamińskiej – Jachnik odbyła się nietypowa lekcja angielskiego. Uczniowie ćwiczyli gramatykę, nie pisząc zdań w zeszytach, nie rozwiązując zadań w ćwiczeniach ale układając kartoniki wyrazowe i obrazkowe. Dzięki systematycznej pracy na platformie Insta.ling, na której uczniowie ćwiczą słówka online teraz w klasie mają więcej czasu na gramatykę w formie zabawowej! Logując się na stronę www.insta.ling.pl uczniowie nabywają wprawy w zapisie słówek, uczą się też ich poprawnej wymowy, ponieważ słyszą wymowę każdego wyrazu, kiedy poprawnie go wpiszą. Dzisiaj na lekcji, w maseczkach, świetnie się bawiliśmy.

Scroll Up