Nasza szkoła na Wigilii Miejskiej

Administrator 18 grudnia 2018, 14:21

Stało się już tradycją, że w przedświąteczny czas odbywa się w naszym mieście Wigilia Miejska. Tradycją stało się także, że biorą w niej udział pilskie szkoły. Wśród wielu uczestników tego wydarzenia, które miało miejsce w sobotę, 15 grudnia 2018 r., na Placu Staszica nie mogło zabraknąć naszej placówki – Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4b: Marika Maciejewska i Robert Piasecki, z kl. 5a: Zosia Juszczak, Zuza Świerczek i Hania Wilant. Śpiew kolęd i pastorałek w wykonaniu: Mai Zacharskiej kl. 2a, Zuzanny Michalskiej kl. 5b i Martyny Dach kl. 3a gimnazjum wzbogacił występ, którego temat brzmiał „Widziałeś, cud?”, mówiący o tajemnicy przyjścia Jezusa na świat. Nad przygotowaniami i występem czuwały: pp. Ewa Koniec i Sabina Pierzchała.