Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Najlepsi uczniowie pilskich szkół u Prezydenta Piły

Administrator 27 czerwca 2019, 18:47

Spotkanie Prezydenta z najlepszymi uczniami pilskich szkół odbyło się 19 czerwca 2019 r. w Sali Miejskiej (InwestPark). Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski pogratulował prymusom szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych ich osiągnięć i wręczył listy gratulacyjne oraz upominki. Rodzice oraz wychowawcy wyróżnionych również zostali uhonorowani przez Prezydenta listami gratulacyjnymi.
Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Bisingier i Wojciech Henclewski, którzy uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 13 czerwca 2019 r. zostali wybrani Prymusami Szkoły. Aleksandra Bisingier, uczennica klasy 8b, uzyskała wzorowe zachowanie i średnią ocen 5,28, a Wojciech Henclewski, uczeń klasy 3b gimnazjum, uzyskał worowe zachowanie i średnią ocen 5,44. Wychowawcami Prymusów były odpowiednio p. Anna Popławska i p. Joanna Bednarz.
Podczas spotkania zostali również wyróżnieni uczniowie, którzy zdobyli tytuły laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz sportowcy, którzy uzyskali szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019. Pan Prezydent także im wręczył listy gratulacyjne oraz nagrody. Wśród laureatów był Wojciech Henclewski, którzy został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i był finalistą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, a Sportowców z naszej szkoły reprezentowały uczennice klasy 3a gimnazjum Wiktoria Słowińska i Eliza Żelazna oraz klasy 3c gimnazjum Olga Kuczmyło.
Prezydent pogratulował osiągnięć sportowych wychowanków nauczycielom wychowania fizycznego i trenerom, wśród których znalazła się nauczycielka z naszej szkoły p. Iwona Adaszak – Kontek.
Spotkanie z prezydentem umiliły występy taneczne przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 3.

Scroll Up