Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Piły

Administrator 22 września 2017, 12:02

Tagi:

21 września 2017 r. w Sali Miejskiej (Inwest Park) uczniowie pilskich szkół podstawowych i gimnazjów odebrali Nagrody Prezydenta Miasta Piły w ramach lokalnego programu wspierania uzdolnionych uczniów. Nagrodzeni to laureaci wielu olimpiad przedmiotowych, uczniowie wybitnie uzdolnieni, aktywni, otwarci na wiedzę, działający na rzecz społeczności szkolnej oraz odnoszący sukcesy w zawodach sportowych.
Prezydent Piotr Głowski spośród ponad 6 tysięcy uczniów pilskich szkół podlegających Gminie Piła nagrodził w tym roku 153 uczniów, wśród których znalazło się 6 uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Pile.
Za osiągnięcia naukowe (średnia ocen co najmniej 5,30, wzorowe zachowanie i uzyskanie wysokich miejsc w konkursach miejskich, rejonowych i wojewódzkich) nagrody uzyskali: Julia Ewa Kowalik, Marta Kreczmer, Kacper Piotrowski i Dawid Ślebioda.
Za osiągnięcia sportowe (średnia ocen co najmniej 4,30, dobra ocena zachowania i minimum III miejsce w zawodach na szczeblu Województwa Wielkopolskiego) nagrody uzyskali Aleksandra Szerement i Kornel Rysiewski.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.