Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Moje pasje – lekcja wychowawcza w klasie 4a

Administrator 16 lutego 2021, 10:49

15 lutego 2021 r., podczas lekcji wychowawczej w klasie 4a, wychowawczyni p. Joanna Jaruga rozmawiała z uczniami na temat pasji i hobby, na temat tego, co kochają robić. Uczniowie opowadali z zaangażowaniem o swoich ulubionych zajęciach, którym poświęcają się w pełni. Były to między innymi taniec, jazda na crossie, malowanie, nagrywanie filmików czy sport. Czwartoklasiści z dumą prezentowali filmiki, zdjęcia czy też swoje niesamowite dzieła. „Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz”.

Scroll Up