Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Mój skrawek historii z podróży”

Administrator 3 listopada 2020, 20:15

22 października 2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Mój skrawek historii z podróży”. Konkurs o miejskim charakterze zorganizowało Muzeum Okręgowe w Pile.
Na konkurs wpłynęła jedna praca autorstwa naszego ucznia Dominika Połomskiego z klasy 4c. Wobec zaistniałej sytuacji organizator postanowił nagrodzić Dominika nagrodą specjalną. Chłopiec za trud włożony w swoją pracę otrzymał atrakcyjną nagrodę. Poniżej przedstawiamy treść opisu załączonego do starannie wykonanej planszy, na której znajdują się zdjęcia z tej niezapomnianej wycieczki. Laureatowi konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Scroll Up