facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Mistrzostwa Szkoły w Rzucance Siatkarskiej kl. 4 – 5 dziewcząt z okazji Dnia Kobiet

Administrator 12 marca 2019, 19:44

9 marca 2019 r. z inicjatywy Rady Rodziców na czele z p. Magdaleną Kadur, w ramach obchodów Dnia Kobiet, odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzucance Siatkarskiej kl.4-5 dziewcząt. W turnieju wzięło udział 10 zespołów dwuosobowych z klas piątych i sześć zespołów trzyosobowych z klas czwartych. Rozgrywki przeprowadzono systemem każdy z każdym. I tak wśród klas piątych Mistrzyniami zostały: Roksana Hermanowicz i Sandra Śnioszek (5c), wśród klas czwartych: Amelia Chlebek, Wiktoria Grzegorczyk i Marcelina Marciniak (4a).
Pozostałe zespoły klas piątych: Amelia Pabiś – Amelia Grochowska (5a), Zuzia Załachowska – Amelia Górniak (5a), Zosia Juszczak – Marta Lewińska (5a), Zuzia Świerczek – Hania Wilant (5a), Oliwia Armuszewska – Asia Kuzka (5a), Maria Kuzka – Ola Jagła (5a), Marta Piwońska – Zuzia Michalska (5b), Lena Adamczyk – Amelia Kujawa (5b), Judyta Siatkowska – Marika Maciejewska (5b).
Zespoły klas czwartych: Anna Mazurek – Amanda Horst – Antosia Błoch (4a i 4b), Laura Juszczak – Paulina Nowak (4a i 5a), Maja Michalska – Michalina Cyperska – Kasia Wnuk (4a), Nikola Borysewicz – Michalina Siepka – Oliwia Gardocka (4d), Alicja Jagła – Liliana Gapińska – Lena Jurgiewicz (4c).
Nagrody i medale dla wszystkich uczestników ufundowała Rada Rodziców oraz sklep Kaufland. Nad organizacją i sprawnym przebiegiem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, a w sędziowaniu pomagały uczennice klas trzecich gimnazjum: Klaudia Olszewska, Aneta Turniak, Ola Barcz (3B) i Martyna Żukowska (3C).
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową postawę.

Scroll Up